Justyna C.

Pana doktora poznałam w maju 2018 roku na pierwszej konsultacji. Idac na wizyte nie byłam pewna czy chce to zrobić. Wiadomo ból, niezadowalajacy efekt. Ale po wizycie juz wiedziałam. Pan Doktor jest osoba, która wzbudza pelne zaufanie,czułam się pewnie wybierając tego właśnie lekarza. Po prostu wiedziałam,że zrobi to dobrze. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Mam a raczej mialam krzywy garbaty i za szeroki nos. To mój kompleks od zawsze. Zawsze gdy patrzyl na mnie jakis mezczyzna czulam ze patrzy na moj nos. Znajomi twierdzili, ze niepotrzebnie chce to zrobić. Byli mili.. ale nieszczerzy. Decyzja zapadła, w styczniu 2019 miałam operacje. Doktor odpowiadał na wszystkie pytania, a co najważniejsze zapewnil mnie ze na pewno nie będzie bolało. I nie bolało. Oczywiście dni po operacji są ciężkie, ale warto było. Nos jest prosty (no może nie idealnie bo takie podobno nie istnieją, ale jest ogromna zmiana), węższy… ja czuje się jak nigdy. Aż trudno opisać słowami. Najlepsze jest to jak reaguja inni ktorzy znali mnie z tamtym nosem.. mowia ze jest pieknie zrobiony. Pasuje do twarzy.Chce mi się płakać ze tyle czekałam… ze tyle ważnych chwil w moim życiu było z moim krzywym szpecacym nosem. Ale to już za mną. Wszystkim, którzy się zastanawiają czy to dobry wybór… mówię, że najlepszy. Polecam doktora z całego serca. Jest wspaniałym lekarzem i dobrym człowiekiem. Odmienił moje życie. I nie ma w tym przesady.
Pozdrawiam
Justyna C.

W odpowiedzi na liczne telefony, w obliczu sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju postanowiłem rozszerzyć zakres 𝗸𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗰𝗷𝗶 𝗼𝗻-𝗹𝗶𝗻𝗲.
W minionym tygodniu prowadziłem tego rodzaju konsultacje z pacjentami zapisanymi na bieżące terminy. Okazało się, że to narzędzie doskonale się sprawdza dlatego od tego tygodnia jest ono dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Z uwagi na to, że konsultacje będą miały charakter poglądowy należy je traktować jako formę porady. Trudno jest bowiem dokładnie ustalić szczegóły operacji bez bezpośredniego zbadania Pacjenta. Dlatego też porady on-line będą prowadzone bezpłatnie i będą miały na celu wstępną kwalifikację do zabiegu, omówienie szczegółów zabiegu, jego ograniczeń i potencjalnych powikłań, możliwa też będzie orientacyjna wycena zabiegu i rezerwacja terminu operacji.
Przed zaplanowanym terminem operacji konieczne będzie odbycie tradycyjnej konsultacji w dniu zabiegu lub kilka dni przed nim.
Jak wszystko w Polsce wróci do normy – spotkamy się już off-line