O KLINICE

O Klinice 1

ul. Rabindranatha Tagore 3/2.3
02-647 Warszawa ( Mokotów )

Telefon:
+48 539 333 777


Telefon:
+48 539 333 888


E-mail:
[email protected]

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr n. med. Tomasza Dębskiego to miejsce, które oferuje pełny wachlarz usług z dziedziny chirurgii plastycznej, chirurgii onkologicznej piersi, ginekologii estetycznej, chirurgii dziecięcej, chirurgii szczękowej, dermatologii estetycznej i kosmetologii. 

Do współpracy Dr Dębski zaprosił wybitnych specjalistów, często związanych z największymi oddziałami klinicznymi, którzy od lat przywracają nową jakość życia swoim  pacjentom.

Klinika Dr Dębskiego to także doskonale wyszkolony personel medyczny, który dba o komfort i bezpieczeństwo Pacjentów Kliniki.

Placówka powstała w sercu Mokotowa, w niedalekim sąsiedztwie Ogrodu Jordanowskiego, przy ulicy Tagore 3. Wnętrza zostały zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Macieja Tarchalskiego INDOOR. Wierzymy bowiem, że dobrze zaaranżowana przestrzeń wyzwala pozytywne emocje – wzbudza spokój, pozwala się odprężyć i poczuć wewnętrzną harmonię.

Na 700 m2 znalazło się 6 gabinetów wyposażonych w najnowszej generacji sprzęt, nowoczesna sala operacyjna, sala wybudzeń a także pokoje dla Pacjentów – każdy z nich wyposażony w system przywoławczy, łazienkę, wi-fi, telewizor oraz klimatyzację. 

Lokalizacja kliniki sprawia, że można do niej dotrzeć każdym środkiem transportu publicznego. Dla Pacjentów podróżujących samochodem czeka 12 miejsc postojowych w komfortowym garażu podziemnym. 

Klinika posiada również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

ZOBACZ KLINIKĘ

Chirurgia plastyczna na świecie rozwija się w ogromnym tempie, dlatego regularnie uczestniczę w najważniejszych szkoleniach i kongresach naukowych, by zapewnić moim pacjentom usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i najnowszych materiałów.
ZOBACZ CO MÓWIĄ PACJENCI

ZESPÓŁ KLINIKI DR DĘBSKI

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”. W Klinice Dr Dębski wiemy, że najlepsza inwestycja to ta w człowieka. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści w swojej branży, dzięki czemu możecie Państwo zawsze korzystać z najwyższej jakości usług. Zapraszamy do zapoznania się z tymi, którzy tworzą serce kliniki Dr Dębski.

APARATURA ZABIEGOWA

W Klinice DR DĘBSKI używamy tylko sprawdzonych urządzeń i najnowszych technologii przeznaczonych dla dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej. Posiadamy również sprzęt diagnostyczny.

Wybierając Klinikę DR DĘBSKI Pacjenci mają dostęp do innowacyjnych technik oraz bezpiecznych i najlepszych preparatów. Od początku podążamy za nowinkami technologicznymi. Wszystkie nasze urządzenia i produkty posiadają odpowiednie certyfikaty. Jesteśmy dumni, że w Klinice nasi lekarze i kosmetolodzy pracują na wielu nowoczesnych urządzeniach, które pozwalają uzyskać najlepsze wyniki leczenia w optymalnym czasie.

O Klinice 13

Chcesz dowiedzieć się więcej, lub masz pytania? Zapraszam na konsultację.

O Klinice 14
O Klinice 15

W odpowiedzi na liczne telefony, w obliczu sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju postanowiłem rozszerzyć zakres 𝗸𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗰𝗷𝗶 𝗼𝗻-𝗹𝗶𝗻𝗲.
W minionym tygodniu prowadziłem tego rodzaju konsultacje z pacjentami zapisanymi na bieżące terminy. Okazało się, że to narzędzie doskonale się sprawdza dlatego od tego tygodnia jest ono dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Z uwagi na to, że konsultacje będą miały charakter poglądowy należy je traktować jako formę porady. Trudno jest bowiem dokładnie ustalić szczegóły operacji bez bezpośredniego zbadania Pacjenta. Dlatego też porady on-line będą prowadzone bezpłatnie i będą miały na celu wstępną kwalifikację do zabiegu, omówienie szczegółów zabiegu, jego ograniczeń i potencjalnych powikłań, możliwa też będzie orientacyjna wycena zabiegu i rezerwacja terminu operacji.
Przed zaplanowanym terminem operacji konieczne będzie odbycie tradycyjnej konsultacji w dniu zabiegu lub kilka dni przed nim.
Jak wszystko w Polsce wróci do normy – spotkamy się już off-line