O MNIE

O mnie 1

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej. Po ukończeniu Warszawskiej Akademii Medycznej związałem się z w Kliniką Chirurgii Plastycznej Szpitala im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie, w której pracuję do dziś.

Współpracuję także z Centrum Dermatologii Laserowej i Chirurgii Plastycznej LASERMED oraz Kliniką Ambroziak. Zakres wykonywanych przeze mnie zabiegów obejmuje m.in.: operacje plastyczne nosa, powiększenie piersi, operacje ginekomastii, lifting twarzy i inne.

Chirurgia plastyczna na świecie rozwija się w ogromnym tempie, dlatego regularnie uczestniczę w najważniejszych szkoleniach i kongresach naukowych, by zapewnić moim pacjentom usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i najnowszych materiałów.

Praca naukowa to bardzo ważny rozdział w moim życiu. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych, który otrzymałem za pracę naukową „Wpływ prefabrykacji chirurgicznej rusztowań polimerowych na właściwości angiogenne i osteogenne komórek ADSC” przyznany przez Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej – Curie. Miałem zaszczyt brać udział w trzech naukowych projektach finansowanych ze środków Unii Europejskiej, które m.in. skoncentrowane były na wykorzystaniu inżynierii tkankowej do wytworzenia sztucznej kości czy nerwu.
Dodatkowo, jako asystent naukowo-dydaktyczny, prowadzę wykłady dla specjalizujących się lekarzy w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Ukończyłem kilkadziesiąt kursów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Należę do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS).
O mnie 2

Chirurgia plastyczna to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim wielka pasja. To też ogromne zobowiązanie wobec pacjentów, którzy mi zaufali, by, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa i wykorzystując doświadczenie zdobyte na oddziałach klinicznych, pomóc im odzyskać normalne życie, umocnić ich pewność siebie i spełnić ich marzenia.

Certyfikaty

Chirurgia plastyczna na świecie rozwija się w ogromnym tempie, dlatego regularnie uczestniczę w najważniejszych szkoleniach i kongresach naukowych, by zapewnić moim pacjentom usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i najnowszych materiałów.
ZOBACZ CO MÓWIĄ PACJENCI

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE
W KLINICE

O mnie 11

Adres

ul. Rabindranatha Tagore 3/2.3
02-647 Warszawa ( Mokotów )

Telefon

+48 539 333 777
+48 539 333 888

Pon-Pt

10:00 - 21:00

Sobota

10:00 - 17:00

Chcesz dowiedzieć się więcej, lub masz pytania? Zapraszam na konsultację.

O mnie 2
O mnie 13