Dominika

Od dziecka miałam niesamowity kompleks na punkcie mojego nosa. Jest to cześć twarzy najbardziej widoczna i jako pierwsza rzucająca się w oczy (przynajmniej według mnie). Zabieg odbył się 14.02.2018. Doktor bardzo skrupulatnie go wykonał. Wszystko odbyło się punktualnie oraz pod kątem profesjonalnego zespołu medycznego. Opieka medyczna poza małym wyjątkiem uszczypliwości pielęgniarki przed zabiegiem, która dała mi do zrozumienia, ze nie wyglądam na osobę, która stać na taki zabieg, była na dość wysokim poziomie. Natomiast na to nie miał wpływu sam doktor, a jedynie klinika. To była jednorazowa sytuacja i kobieta później zachowywała się w porządku (miałam wrażenie, ze odrobine fałszywie, ale to nie miało większego znaczenia). W moim przypadku z racji tego, ze jestem młoda (20 lat) rekonwalescencja była bardzo bardzo szybka i wszystko przebiegło bez komplikacji. Jestem obecnie 7 miesięcy po operacji i moja pewność siebie poprawiła się diametralnie. Gorąco polecam zabieg u Doktora Dębskiego, ponieważ jest on godna zaufania osoba.

W odpowiedzi na liczne telefony, w obliczu sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju postanowiłem rozszerzyć zakres 𝗸𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗰𝗷𝗶 𝗼𝗻-𝗹𝗶𝗻𝗲.
W minionym tygodniu prowadziłem tego rodzaju konsultacje z pacjentami zapisanymi na bieżące terminy. Okazało się, że to narzędzie doskonale się sprawdza dlatego od tego tygodnia jest ono dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Z uwagi na to, że konsultacje będą miały charakter poglądowy należy je traktować jako formę porady. Trudno jest bowiem dokładnie ustalić szczegóły operacji bez bezpośredniego zbadania Pacjenta. Dlatego też porady on-line będą prowadzone bezpłatnie i będą miały na celu wstępną kwalifikację do zabiegu, omówienie szczegółów zabiegu, jego ograniczeń i potencjalnych powikłań, możliwa też będzie orientacyjna wycena zabiegu i rezerwacja terminu operacji.
Przed zaplanowanym terminem operacji konieczne będzie odbycie tradycyjnej konsultacji w dniu zabiegu lub kilka dni przed nim.
Jak wszystko w Polsce wróci do normy – spotkamy się już off-line